Drogie Dzieci !!!

Pandemia COVID-19 pokrzyżowała nam plany zorganizowania w tym roku obchodów Dnia Dziecka, dlatego też Spółdzielnia przygotowała dla Was niespodziankę na zakończenie roku szkolnego – nowe urządzenie zabawowe tyrolkę, zamontowaną na placu zabaw przy ul. Tenisowej. Mamy nadzieje, że przyniesie Wam ona duuuuużo frajdy :-) :-)
Życzymy udanej zabawy

 

Drodzy Rodzice

Poinformujcie swoje pociechy, aby prawidłowo korzystały z tyrolki. Nie mogą chwytać się w czasie zjazdu liny, huśtać się i wspinać na urządzenia ruchome, wchodzić na trasę zjazdu. Z tyrolki mogą korzystać dzieci od 5 roku życia oraz wadze nie przekraczającej 80 kg. Zjazd następuje wyłącznie po upewnieniu się, że nic i nikt nie stoi na przeszkodzie. Zjeżdżać może maksymalnie jedna osoba. Zabrania się wszelkich przepychanek i walk oraz przeszkadzania w jakikolwiek sposób innym użytkownikom. Zaleca się szczególną ostrożność przy opuszczania strefy tyrolki.

No i najważniejsze: opiekunowie zezwalający na korzystanie dziecka z atrakcji czynią to na własną odpowiedzialność i ryzyko.